Sıkça Sorulan Sorular

Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Transferinizin en önemli bölümü rezervasyonlarınızdaki detay bilgilerdir.
 • Transfer ücreti, rezervasyon esnasında kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Transferin iptali durumunda transfer saatinden 24 saat öncesine kadar bildirmeniz halinde kartınıza iade edilecektir.
 • Aynı güzergahta, farklı adreslere transfer yapılması durumunda, her ek adres için $15 fark ücreti alınmaktadır.
 • 3 yaş ve altı bebekler için transfer ücretsizdir. Rezervasyon formunu doldururken bebekleride belirtmeniz gerekmektedir. Sigorta poliçeniz bu bilgi doğrultusunda düzenlenecektir.
 • Aracın tam doluluğu göz önüne alınarak, kişi başı en fazla 2 orta boy bagaj kabul edilebilir. Önerilen bu bagaj sayısının aşılması halinde firmamız sorumluluk kabul etmez.
 • Uçuşlarda rötar olması durumunda firmamız şoförleri rezervasyonlarını gerçekleştirmiş yolcularıni her koşulda beklemektedirler.
 • Araçlarımız 4 veya 7 yolcu kapasiteli yüksek konforlu araçlardır. Yolcu sayısı 7’ i aştığı takdirde yeni bir araba devreye girecektir.
 • Adresten havalimanına transferlerde, alınacağınız bölgeye göre, buluşma uçuştan en az 3 saat önce gerçekleşir.
 • Belirlenen buluşma saatinden itibaren 20 dakika bekleme durumunda $30 bekleme ücreti uygulanır. Trafik, hava koşulları, rötar gibi firmamızdan kaynaklanmayan durumlarda firmamız sorumlu tutulamaz, bu durumlarda para iadesi yapılamaz.
 • Firmamızın transfer hizmetinden faydalandığınızda “Yolcu Sigortası” kapsamında seyahat edersiniz.
 • Rezervasyon iptali en geç uçuştan 24 saat önce yapılabilir.
 • Uçuşunuza 24 saatten az bir zaman kala gerçekleştirdiğiniz rezervasyonlar için firmamız güvence verememektedir.


Rezervasyon

Firmamız sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir. Transferinizin en önemli bölümü rezervasyonlarınızdaki detay bilgilerdir.
Özellikle yaz dönemlerinde Miami ve çevre bölgeler, yaz okulu ve tatil için gelen misafirlerin akınına uğramaktadır. Bu sebeple seyahat tarihleriniz belli olur olmaz rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz.

Saat farkı ve uçuş süresinden dolayı, uçuşunuza 24 saatten az bir zaman kala gerçekleştireceğiniz rezervasyonlar için güvence verememekteyiz. Lütfen rezervasyonunuzu 24 saat öncesinden gerçekleştiriniz.
Yapmış olduğunuz rezervasyonu 24 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.
3 yaşın altında bebek ve 1’ den fazla çocuk ile seyahat etmeniz durumunda, gereken bebek koltuğu sayısını sağlamamız için bize ister e-mail aracılığıyla, ister rezervasyon bilgi formunuzu doldururken ek not kısmına veya telefon ederek bizi bilgilendirebilirsiniz.

Transfer Günü

İniş ve kalkış saatlerini internet ortamından takip etmekteyiz. Rezervasyonunuz onaylanmış ise sizleri mutlaka karşılayacağız.
Havaalanında bavul tesliminden sonra sizleri isminizin yazılı olduğu pano ile karşılıyor olacağız.
Firmamız, Florida'da yaşayan Türk şoförler ile hizmet vermektedir. Arkadaşlarımıza transfer esnasında Miami ve çevre bölgeler hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı rahatça sorabilirsiniz.
Dönüş günlerinde, bulunduğunuz bölgeye göre, sizleri uçuş saatinden en az 3 saat önce vermiş olduğunuz adresten gelip alıyoruz. Trafik yoğunluğu, hava koşulları, tatil günü gibi özel durumlarda sizlere telefonla ulaşıp ne kadar erken ya da geç geleceğimizi bildiriyoruz. Amerika sınırları içerisinde ulaşılabilir bir cep telefonu numarası vermeniz çok önemlidir. Cep telefon hattınızı yurtdışı kullanımına açtırmayı unutmayınız. Dilerseniz kaldığınız süre boyunca local kullanım için tarafımızdan kiralık telefon talep edebilirsiniz.

Ücret ve Ödemeler

Ödemeyi, sizi almaya gelen arkadaşımıza nakit olarak veya kredi kartınız ile transfer öncesinde yapabilirsiniz. (Banka veya internet kaynaklı problem yaşanması durumunda ödeme sadece nakit alınabilmektedir.)
Aynı güzergahta farklı adresler için ödenecek olan $15 farkı transfer esnasında verebilirsiniz.
3 yaş altı bebekler için transferler ücretsizdir.
Hayır, uçak gecikme durumlarında herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz.
Evet, istek üzerine seyahatinizde ödeme esnasında size birey olarak ya da şirketiniz için el yazısı makbuz sağlamaktayız. Ayrıca fatura dilerseniz, size e-mail olarak fatura gönderebiliriz.

Genel Sorular

Araçlarımıza binen tüm yolcular Yolcu Sigortası kapsamındadır.
Hayır, araçlarımızda sigara içilmemektedir.
Evet, araçlarımızda kedi ve köpekleri "kafes" içerisinde kabul etmekteyiz.
Firmamız şoförleri bavullarınızı taşımakta yükümlü değillerdir, ancak sizlere ellerinden geldiği kadar yardımcı olacaklardır.
- Miami ve çevre bölgeleri iyi bilen, Türkçe konuşan yardımsever şoförler,
- Geniş hacimli, konforlu, son model, klimali, ücretsiz Wi-Fi'li araçlar
- Haftanın 7 günü transfer hizmeti
- Paypal ile güvenli ödeme kolaylığı
Firmamız, Miami Uluslararası ve Fort Lauderdale Uluslararası Havalimanı’ndan, gitmek istediğiniz her noktaya veya adresinizden havalimanlarına transfer hizmeti sunmaktadir. Şoförlerimiz güleryüzlü, nazik ve tecrübelidir. Araçlarımız yeni ve her türlü konfora sahiptir. Araçlarımızda ücretsiz Wi-Fi hizmetide sunulmaktadır.
VIP Hizmetimiz ile özel ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz farklı araçlarla şoförlü taşıma hizmeti sağlamaktayız. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
- İş görüşmelerinize giderken,
- Size özel turistik bir Miami ve çevresi turu için,
- Hayalinizdeki romantik bir Miami seyahati için,
en az 3 saat için araçlarımızdan birini şoförlü olarak kiralayabilir, kendi programınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.
Rezervasyonunuzu sağlıklı bir şekilde kayıt altına alıp planlayabilmemiz için Rezervasyon Formunu doldurmanız gerekmektedir. Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan diğer sorular için info@miamibiriki.com adresine mesaj gönderebilir veya bize 0534 458 50 50 no’lu telefondan ulaşabiliriniz.